• 193346
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен шпорет gorenje GECS6C70XC

Eнергетска класа: A
Димензии: 600x850mm
IconLed

Клуб Цена
29989 ден. 32999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 193346 Категории: ,