• 183006

Шпорет Fuego FGFSF 6040 X

4 рингли
3 функции на рерната
Вентилатор
Капацитет на рерна:56L
Димензии:85х60х58cm

12999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 183006 Категорија: