• 193344
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен шпорет gorenje GE6A21WD

Eнергетска класа: A
Димензии: 600x850mm

Клуб Цена
17991 ден. 20990 ден.

На залиха

SKU: 193344 Категории: ,