• dfdsghh

Шпорет ALFA PLAM S-140.55.13 G/6

4 рингли
Механички контроли
Димензии:85х60х55cm
една експрес грејна плоча
двојно стакло на рерната
фиока за тепсијата
капак за шпоретот

18720 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169091 Категорија: