• 61NCdnZ7THL._AC_SS450_
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек за на вода Cars Intex 57516NP

7.3 cm x 22.9 cm x 25.4 cm

Клуб Цена
1226 ден. 1290 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство