• 191336
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за ТВ FUEGO MF600DL

Материјал:челик
Навалување:-10°/+5°
Макс дупка:600 × 400mm
Големина:32”-70”
Тежина:50kgs

Клуб Цена
2598 ден. 2899 ден.

На залиха

SKU: 191336 Категории: ,