5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за TV FUEGO MG84

Материјал: ладно валани челик
Навалување: -12 до +8 степени. Вртливо: 120 степени.
Универзален монтиран модел
Макс дупка: 400 × 400mm
Држач за ТВ, големина: 26”-55”
TV на ѕид: 57-367280mm
Максимална тежина: 35kgs/77lbs

Клуб Цена
1519 ден. 1599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169580 Категории: ,