• 179638
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за салфети EK18-5

Дeкоративен држач за салфети

Клуб Цена
112 ден. 125 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179638 Категории: ,