• 197240
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Детска кола RAPID CRVENA

Боја: Црвена
Напон: 6V
Капацитет на батеријата: 4Ah
Носивост: 30 кг
Брзина: 3-4 км/ч
Време на возење: 1-2 ч
Време на полнење: 12 ч
Големина: (Дни 82 x Ш35 x В52) см

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

На залиха

SKU: 197240 Категории: ,