• Preset slike za sajt
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска за пеглање Aqua 21 FABBYGO

Клуб Цена
1390 ден. 1990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162316 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Димензии: 158х90х38см
Димензии на даска:38х120см
Тежина на даска: 4,50кг
Лесна за преклоп и сместување
Со пластични држачи за позиционирање