• 181744
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија 25CM K 10282

Димензии:25cm

Клуб Цена
225 ден. 250 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181744 Категории: ,