• 197030
  • 197030 1
  • 197030 2
  • 197030 3
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка за лимон 300 Cc

Состав: пластика/стакло
Продуктот е во повеќе бои.

Клуб Цена
80 ден. 89 ден.

На залиха

SKU: 197030 Категории: ,