• 190023
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво D-07082

Дијаметар Ø: 9 mm
Вкупна должина: 125 mm
Работна должина: 80 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07082 9x125mm.

Клуб Цена
90 ден. 100 ден.

На залиха

SKU: 190023 Категории: ,