• 189746
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Standard D-00088

Дијаметар Ø: 6,5 mm
Вкупна должина: 110 mm
Работна должина: 50 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Standard D-00088 6,5mm x110mm.

Клуб Цена
94 ден. 105 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 189746 Категории: ,