• 189754
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Standard D-00038

Дијаметар Ø: 5 mm
Вкупна должина: 160 mm
Работна должина: 50 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Standard D-00038 5mm 160mm

Клуб Цена
112 ден. 125 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 189754 Категории: ,