• 190027
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58637

Дијаметар Ø: 20 mm
Вкупна должина: 250 mm
Работна должина: 200 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58637 20mm 250mm

Клуб Цена
1710 ден. 1900 ден.

На залиха

SKU: 190027 Категории: ,