• 190029
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58615

Дијаметар Ø: 18 mm
Вкупна должина: 250 mm
Работна должина: 200 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58615 18mm 250mm.

Клуб Цена
1588 ден. 1765 ден.

На залиха

SKU: 190029 Категории: ,