• 190036
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58540

Дијаметар Ø: 16 mm
Вкупна должина: 160 mm
Работна должина: 110 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58540 16mm 160mm.

Клуб Цена
1035 ден. 1150 ден.

На залиха

SKU: 190036 Категории: ,