• 190008
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58235

Дијаметар Ø: 10 mm
Вкупна должина: 315 mm
Работна должина: 250 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58235 10 mm 315 mm.

Клуб Цена
675 ден. 750 ден.

На залиха

SKU: 190008 Категории: ,