• 190020
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58213

Дијаметар Ø: 10 mm
Вкупна должина: 215 mm
Работна должина: 150 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58213 10mm 215 mm.

Клуб Цена
476 ден. 529 ден.

На залиха

SKU: 190020 Категории: ,