• 190045
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-57897

Дијаметар Ø: 5 mm
Вкупна должина: 115 mm
Работна должина: 50 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-57897 5mm 115 mm.

Клуб Цена
302 ден. 335 ден.

На залиха

SKU: 190045 Категории: ,