• 190241
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бормашина батериска 20V 28N.M 10MM

Напон: 20V
Вртежи: 0-350/min 0-1300/min
Контрола на затегање: 19+1mm
Макс. вртежен момент: 28Nm
Конектор: 3/8’’ метал
Батерија: 1500mAh
Полнач: 2.4A

Клуб Цена
1476 ден. 1640 ден.

На залиха