• 66666
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер fabbygo elegance 100L

Вертикален
Капацитет:100L
Димензии: В-86 СМ / Ш-44 СМ
Моќност:2 KW
Максимум работа до 70 СТЕПЕНИ
Максиум притисок 150
Индикатор за температура

Клуб Цена
7999 ден. 8899 ден.

На залиха

SKU: 173959 Категории: , Ознака: