• hgfh
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер fabbygo elegance 80L

80L
Вертикален
Капацитет: 80l
Греач 2000W

Клуб Цена
6690 ден. 7899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173957 Категории: ,