• 194478
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Блендер PHILIPS SCF 870/20

Бело/Зелено
Должина на кабелот 70 м
Напон 220–240 п.н.е
Моќ 400 W
Фреквенција 50-60 Hz
Брзина 1
Капацитет 800 (рефус) / 450 (течност) мл
Волумен на резервоари за вода 200 мл

Клуб Цена
11991 ден. 12990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 194478 Категории: ,