• 182780
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен блендер TEFAL HB 95 LD38

Infiny Force Pro 5-in-1
Mоќност : 1200 W
Food processor со 5 функции
Капацитет : 800 мл
Сецко : 500 мл
Додатоци за пире
Маталка

Клуб Цена
9414 ден. 9909 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 182780 Категории: ,