• 190278
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска ударна бормашина 20V 13MM

Напон: 20V
Вртежи: 0-500/min 0-1800/min
Контрола на затегање: 20+1+1 mm
Макс. вртежен момент: 60Nm
Конектор: 1/2’’ метал

Клуб Цена
7029 ден. 7810 ден.

На залиха