• 190380
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија туш црна DIPLON ST2531

Материјал: Месинг
Рачка: Цинк
Керамички миксер 25мм
Боја: Мат црна
Монтирање на ѕид на два отвори

Клуб Цена
5805 ден. 6450 ден.

На залиха

SKU: 190380 Категории: ,