• 158903
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за туш Хотелска ICF 6258290C

Елегантен дизајн
Керамички механизам
Боја: хром
Материјал: месинг

Клуб Цена
2781 ден. 3090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158903 Категории: ,