• 173307
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Автомобилска прав.12V NVB12AV-XJ

Black+ Decker
Моќност: 12V
Должина на кабел:5 m
Боја:Сива и Црвена
Тежина:0,23 kg
Ниво на бучава:78 dB

Клуб Цена
2159 ден. 2399 ден.

Нема на залиха

SKU: 173307 Категории: ,