• 173284

AUX Кабел 1m 3.5 mm Метален Сребрен

Кабелот од 3,5 mm се поврзува со вашиот компјутер, мобилни телефони, mp3 плеери, mp4 плеери
Должина: 1m

169 ден.

На залиха

SKU: 173284 Категорија: