• fghfgh
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Air fryer (Пекач на пареа) BEKO FRL 2942

Моќност:1300W
Капацитет:3L Тајмер
Прилагодување на топлина
Заштита од прегревање
Отстранлива корпа и резервоар

Клуб Цена
6649 ден. 6999 ден.

На залиха

SKU: 191084 Категории: ,