• 175043

Готвач на пареа PHILIPS HD9126/90

Капацитет на резервоарот за вода : 1 L
Материјал : Пластика
Број на нивоа : 3 парчиња
Заштита од прегревање и суво вриење
Светло за вклучување
Индикатор за нивото на водата
Моќност : 900 W
Напон : 220 – 240 V (50/60 Hz)
Должина на кабелот : 0,8 м
Бруто Тежина : 2.600 кг

3799 ден.

Нема на залиха

SKU: 175043 Категорија: