• 196440
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера fabbygo Siena Duo Ф50 – беж

Димензии: Ф50
Боја: беж

Клуб Цена
239 ден. 299 ден.

На залиха

SKU: 196440 Категории: , Ознаки: ,