• 195129
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC Врата PVC 800×200 – лева

Димензии: 800x200cm
Орентација: Левa
WP Профил

Клуб Цена
9700 ден. 11490 ден.

На залиха

SKU: 195129 Категории: ,