• 191738
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC Врата PVC 700×205 – Десна

Димензии: 700x205cm
Орентација: Десна
WP Профил

Клуб Цена
8991 ден. 9990 ден.

На залиха

SKU: 191738 Категории: ,