• 192990
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вила со 4 заба Cellfast 40-222EX

Сигурна и издржлива композитна рачка со фиберглас.
Стврднатите заби се направени од висококвалитетен бориран челик.
Должина: 1200mm
Тежина: 1.9kg

Клуб Цена
1749 ден. 2190 ден.

На залиха

SKU: 192990 Категории: ,