• 191913
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тротинет RAPID JSC1001-2

Број на тркала: 3
Состав: алуминиум
Препорачана возраст: 4-9 години

Клуб Цена
1159 ден. 1290 ден.

На залиха

SKU: 191913 Категории: ,