• 191284
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија 28cm 3209

Димензија: 28cm x 55mm
Боја: сива
Одржување: рачно и машинско перење

Клуб Цена
989 ден. 1099 ден.

На залиха

SKU: 191284 Категории: ,