• 193217
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко новум 16cm со стак. капак

Димензија: 16cm x 110mm
Матријал: емајл
Стаклен капак
Боја: розе/минт

Клуб Цена
854 ден. 949 ден.

На залиха

SKU: 193217 Категории: ,