• 186515
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко Klasicno 34/23.5 – Тегет

Димензија: 254mm
Капацитет: 23.5lit
Боја: тегет
Одржување: рачно

Клуб Цена
3104 ден. 3449 ден.

На залиха

SKU: 186515 Категории: ,