• 192197
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко империјал 20cm 3401

Димензија: 20x12cm
Капацитет: 3.5lit

Клуб Цена
1232 ден. 1369 ден.

На залиха

SKU: 192197 Категории: ,