• 186330
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко 32/16 со капак – тегет

Димензија: 32cm x 200mm
Капацитет: 16lit
Боја: тегет

Клуб Цена
2411 ден. 2679 ден.

На залиха

SKU: 186330 Категории: ,