• 195006
  • tv
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Телевизор VIVAX 43UHD10K REG

Технологија: LED
осветлување: 220 Cd/m2
Smart TV: Да
Опции за паметен ТВ: Google play store
Гласовен асистент
Netflix
YouTube
Оперативен систем: Android OS
Време на одговор: 8 ms
Агол на гледање (H°/V°): 178°/178°
Тип дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Висок динамички опсег (HDR): Да
HDR: HDR10
Звук: Аудио излезна моќност (RMS) 6W+6W
Dolby Дигитален опкружувачки звук
Безжична врска: Wi-Fi (вграден)
Формати за репродукција: Аудио: MP3 / AAC / LPCM / Dolby DD
Видео: MP3 / AAC / LPCM / Dolby DD
Слика: JPG / JPEG / BMP
Bluetooth: да
LAN порта: да
HDMI порта: 2
ARC: да
USB 2.0 порта: 2
Други порти: CEC за HDMI
аудио/CVBS влез (Композитен) 1x, Mini 3,5mm
SPDIF
CI+
Дополнителни функции: PVR
HbbTV 2.0
Mirrorcast- Chromcast вграден
Димензии без држач: WxHxD: 95,8 x 55,8 x 7,2 cm
Димензии со држач: ШxВxД: 95,8 x 61,2 x 22,3 cm
Тежина со држач: 6,7 kg
Димензии VESA: 400 x 200

Клуб Цена
16990 ден. 19990 ден.

На залиха

SKU: 195006 Категории: ,