• 190155

Телевизор LED Samsung UE85AU7172UXXH

Максимална резолуција: 4K (3,840 x 2,160)
Димензии: 1895.9×1186.7×392.2mm
HDMI: 3
USB: 1
Bluetooth: Да
Интегриран WiFi: Да

126999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 190155 Категорија: