• 194481
4% попуст
Заштеди со Клуб цена

Телевизор 4k UHD SMART TV LG 43 UR 78003

Резолуција: 3840×2160
α5 AI процесор 4K 6-та генерација
3xHDMI,2xUSB,LAN,eARC, CI
Slot,BluetoothDVB-C/T2/S2

Клуб Цена
24000 ден. 24990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 194481 Категории: ,