• 178319
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за пица 32Ф со шпатула и сунѓер

Тава за подготовка на пица, нелеплива и отпорна, со дијаметар од 32 cm, боја на антрацит.
Може да се користи на шпорет на гас, електрична плоча со зрачење и керамичко стакло.

Клуб Цена
683 ден. 759 ден.

На залиха

SKU: 178319 Категории: ,