• 187729
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Свеќица Husqvarna HQT-1

Дизајниран за максимална ефикасност и континуитет на напојувањето
Издржливата конструкција обезбедува долготрајна употреба
Компатибилност: шнели, четкички, моторни пили, дувалки, тримери за трева, тримери за жива ограда, пили со шипки

Клуб Цена
125 ден. 139 ден.

На залиха

SKU: 187729 Категории: ,