• 190031
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија за дрво D-07347

Дијаметар Ø: 8 mm
Вкупна должина: 250 mm
Работна должина: 180 mm
Производител: Makita
Спирална бургија за дрво D-07347 8x250mm.

Клуб Цена
202 ден. 225 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 190031 Категории: ,