• 190022
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија – дрво D-07375

Дијаметар Ø: 14 mm
Вкупна должина: 250 mm
Работна должина: 180 mm
Производител: Makita
Спирална бургија – дрво D-07375 14x250mm.

Клуб Цена
296 ден. 329 ден.

На залиха

SKU: 190022 Категории: ,